INFOLINIA: 32 728 30 26

Kontakt

Promocje - Hamburg (HAM) z Innych Lotnisk w Polsce

od 2018-08-01 do
2018-10-18
od 310.00

Wszystkie loty do Hamburga

Gdańsk (GDN) - Hamburg (HAM). Lataj od 109,00 PLN

Tanie loty z Gdańska do Hamburga (LBC)- przeloty już od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę. Lotnisko Hamburg Lubeka to popularne lotnisko położone 8 km na południe od centrum Lubeki i 68 km na północny wschód. Lotnisko jest położone w pobliżu autostrady, co znacznie ułatwia komunikację pomiędzy lotniskiem a centrum miast, do których dostaniemy się za pomocą autobusów, kolei i taxi. Bezpośrednie połączenie z Polski do Niemiec, na trasie Gdańsk- Hamburg oferują tanie linie lotnicze Wizzair. W okresie letnim 2018 loty linii Wizzair odbywają się cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele a od 21 czerwca piąty lot w tygodniu w czwartek. Z gdańskiego lotniska Gdańsk - Rębiechowo wylecimy o 10:30, przylot do Hamburga o 11:45, natomiast loty powrotne z Hamburga o godz 12:15, lądowanie w Gdańsku o godz 13:30. (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele). Zarezerwuj promocyjne loty do Hamburga online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

 

Nasi Partnerzy

  • LOT
  • Aktualne loty z Gdańska do Hamburga

    Wylot Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

    W6 1675
    2018-09-16 11:30 Gdańsk (GDN)
    2018-09-16 12:45 Hamburg (HAM)
    W6

    Powrót Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

    W6 1675
    2018-09-23 13:15 Hamburg (HAM)
    2018-09-23 15:30 Gdańsk (GDN)
    W6
    Cena od 401.00

    Wylot Czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

    FR 2373
    2018-09-16 23:25 Gdańsk (GDN)
    2018-09-17 00:40 Londyn (STN)
    FR
    FR 1518
    2018-09-17 08:50 Londyn (STN)
    2018-09-17 11:20 Hamburg (HAM)
    FR

    Powrót Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

    FR 1518
    2018-09-23 13:15 Hamburg (HAM)
    2018-09-23 15:30 Gdańsk (GDN)
    W6
    Cena od 508.00

    Wylot Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

    W6 1675
    2018-09-16 11:30 Gdańsk (GDN)
    2018-09-16 12:45 Hamburg (HAM)
    W6

    Powrót Czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka

    U2 1842
    2018-09-23 22:50 Hamburg (HAM)
    2018-09-23 23:30 Manchester (MAN)
    U2
    FR 4094
    2018-09-24 07:35 Manchester (MAN)
    2018-09-24 10:50 Gdańsk (GDN)
    FR
    Cena od 565.00

    Wylot Czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka

    FR 2373
    2018-09-16 23:25 Gdańsk (GDN)
    2018-09-17 00:40 Londyn (STN)
    FR
    FR 1518
    2018-09-17 08:50 Londyn (STN)
    2018-09-17 11:20 Hamburg (HAM)
    FR

    Powrót Czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka

    U2 1842
    2018-09-23 22:50 Hamburg (HAM)
    2018-09-23 23:30 Manchester (MAN)
    U2
    FR 4094
    2018-09-24 07:35 Manchester (MAN)
    2018-09-24 10:50 Gdańsk (GDN)
    FR
    Cena od 672.00